Prednosti globalne organizacije Ottobock Adria u Hrvatskoj dokazuje i provodi lokalno kroz mrežu maloprodaje u devet gradova te centralom u Svetoj Nedelji:

Ottobock Adria
Dr. Franje Tuđmana 14
10431 Sveta Nedelja
T 01 3361 544

e-mail: ottobockadria@ottobock.hr

PJ Zagreb
Grižanska 6
10000 Zagreb
T 01 3361 503

e-mail: ottobock.zagreb@ottobock.hr

PJ Rijeka
Mate Balote 4
51000 Zagreb
T 051 622 258

ottobock.rijeka@ottobock.hr

PJ Pula
Zadarska 65
52100 Pula
T 052 553 733

ottobock.pula@ottobock.hr

PJ Zadar
Polačišće 9
23000 Zadar
T 023 313 153

e-mail:ottobock.zadar@ottobock.hr

PJ Dubrovnik
Bana J. Jelačića 11a
20000 Dubrovnik
T 020 311 961

e-mail: ottobock.dubrovnik@ottobock.hr

PJ Varaždin
J. Križanića 17
42000 Varaždin
T 042 200 031

e-mail: ottobock.varaždin@orrobock.hr

PJ Slavonski Brod
Ulica kraljice Jelene 89
35000 Zlavonski Brod
T 035 409 619

ottobock.slavonski.b@ottobock.hr

PJ Koprivnica
Frana Galovića 6
48000 Koprivnica
T 042 200 031

A možete nam poslati i kontakti formular na koji ćemo odgovoriti u najkraćem mogućem vremenu.